OKÇULUK YAZ OKULUMUZ 15 HAZİRANDA BAŞLIYOR

Gaziantep Okçuluk Kulübünde yaz okulu dönemimiz 15 haziranda başlıyor. 3 aylık bir süreç olacak ve 15 Eylül itibariyle okçuluk yaz dönemimiz bitecektir.

Yaz döneminden sonra 15 eylülde kış dönemimiz başlar ve 15 hazirana kadar kış dönemimiz devam eder.

Gaziantep okçuluk kulübü olarak 365 gün 52 hafta aralıksız, profesyonel okçuluk kursu olarak yaz ve kış dönemleri olmak üzere aralıksız devam eder. Yaz döneminde kendisine ait okçuluk malzemesi olan sporcularımız kapalı alan eğitimlerimizle birlikte açık alan eğitimlerine ayrıca dahil edilerek okçuluk sporunda profesyonel seviyeye ulaşması sağlanır.

Okçuluk kursu adresimiz Gaziantep'in şahinbey ilçesinde bulunan Erdem Koleji kampüsü spor salonudur.Ulaşım son derece kolaydır.Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerimizde ikamet eden herkes tranvaya bindiği takdirde okçuluk kursu alanımıza kolay şekilde ulaşabilmektedir.

Gaziantep okçuluk kulübü son zamanlarda şahinbey okçuluk kursuşehitkamil okçuluk kursu, akkent okçuluk kursu gibi isimlerlede googlede aranmaktadır.

Gaziantep okçuluk kulübü olarak tüm Gaziantep'in en iyi okçuluk kursu alması için gece gündüz aralıksız çalışmaktayız.Bu alanda Doğu ve Güneydoğunun en büyük kulübü olma ünvanını taşımaktayız.

Diğer İçerikler

0 Yorum

Yorum Yap